| ruxandra_8011 a întrebat:

Ce tratament naturist stiti pentru noduli la sani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Cam 80% din nodulii la san sunt benigni, cum ar fi: chisturi, lipoame, fibroadenoame, abcese sau pur si simplu tesut ingrosat. Cand ai un diagnostic contacteaza-ma pe id dpocaznoi. Pentru ca o cura cu produse naturale sa aiba efect trebuie sa cunosti cauza problemei. Sanatate!

| Bijou a răspuns:

Iti recomand un produs cu laptisor de matca http://forever-aloe-vera.eu/produs/100

| Patry a răspuns:

Stiu ca nu e un tratament natural dar trebuie... OPERATIE!