| Gabriela144 a întrebat:

Ce tratamente neturiste stiti impotriva viermisorilor intestinali? Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Usturoiul un catel si nu mai ai nimic

| effect a răspuns:

Stiu ca sunt niste pastilute mai mici care se iau.Cel mai bine este sa mergi la farmacie sa intrebi (chiar daca farmacistele sunt cele mai sictirite persoane din lume ) :-))) bafta

| MindExplode a răspuns:

Buna,deci dimineata mananci o lamiie adica cit doresti, sau beai un pahar cu lapte apoi mananci un catel de usturoi

Baftahappy

| mrnmarius a răspuns:

Intra aici si gasesti cam tot e iti trebuie:
http://www.suplimente-naturiste.com

| giuly a răspuns:

Mananci o lamaie, bei niste lapte, apoi bei o bere. Catapultezi viermii pe luna garantat.

| Spitfire a răspuns:

Seminte de dovleac, mananci cate un pic in fiecare dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seminte de dovleac crude, se gasesc la plafar si nu in ultimul rand usturoiul.