| geaninutza30 a întrebat:

Ce trebuie sa fac cand am nasul infundat si nu ma doare in gat? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sorinutza99 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci un ceai si sa il bei cald si ceva calmant pentru durerea de gat(cum ar fi faringosept)...Nu ar fi rau si sa iei si ceva de desfundat nasul(eu folosesc rinofug)Si sa ai grija sa nu mai stai in frig .Succes.Sa te faci bine!happy

| TheLifePink a răspuns (pentru sorinutza99):

Pai...poti sa stai cu capul la aburi laughing sau sa mirosi ceva de menta laughing))))

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mergi la medic pentru o consultaţie, poate fi un început de răceală.

Sau mergi la farmacie şi cumperi picături nazale.