| dana_9056 a întrebat:

Ce va place mai mult sucul sau apa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღAnamariaღ a răspuns:

Sucul!
Dar e sanatoasa apa! Iti recomand sa bei in jur de 2l de apa pe zi din cauza caniculei asteia!
Fundita?

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Imi place sucul daca e proaspat, facut la storcator acasa din fructe proaspete si nu cel cumparat din comert.

| anka a răspuns:

Sucul proaspat stors si apa cu lamaie.

| Cσσкiє a răspuns:

Apa. Plus că e mult mai sănătoasă.

| IrinaAndreea a răspuns:

Apa plata si sucurile naturale [fresh]. Dar decat sa beau apa minerala, mai bine beau suc cu acid.

| Denisa a răspuns:

Apa. Urasc sucurile maiales cele carbogazoase :-&. Ma balonez si nu-mi trece setea. Apa e sanatoasa, gratis si foarte buna:X Beau cate 3-4 litri pe zi:X

| 80Cris a răspuns:

Imi place apa plata, din asta consum cel mai mult. Sucurile sunt pe locul doi si aici, recunosc, incerc din rasputeri sa nu mai beau atata cola.
Dar tie, dana, ce iti place mai mult?

| Poinsettia a răspuns:

Suc de apa.

| Biby a răspuns:

Sucul dar mai beau si apa

| Libelle a răspuns:

Sucul(coca cola, sprite si pepsi)
dar nu strica nici o apa minerala sau rece plata cand mi-e sete.

| St3fa a răspuns:

Sucul dar daca am o sete de dragon apa numi satur setea cu suc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer apa. E mult mai sanatoasa si mai buna pentru siluetahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele!

| TzaCaNeL a răspuns:

Amandoua, dar pe vremea asta merge apa mai mult!

| Criss001 a răspuns:

Apabig grin(nu ca nu ador sucul)