| dygas a întrebat:

CEAI DE ROINITZA: cine a consumat? si ce parere are de el, este bun? se poate consuma si daca luam anumite medicamente? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin minte ca e si bun pentru bebelusi cand nu dorm sau au colici ceva de genu!

De medicamente nu stiu sa fie ceva!
Dar intreaba la plafar daca se poate consuma in pararel cu anumite medicamente!
Sper ca te-am ajutat!

Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun la gust. Are o aroma de coaja de lamiie. Este util si ca adjuvant medicamentos. Il poti folosi, dar nu mai mult de 3 saptamini pe luna. Ca orice ceai, de altfel. La oricare trebuie o pauza de cel putin o saptamana.

| Gabitzu9292 a răspuns:

Nu e rau si se poate lua cu anumite medicamente