| yo987644 a întrebat:

Cerealele te ajuta in crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pufuletz33 a răspuns:

Desigur, ele sunt foarte importante pentru crestere mai ales copiilor

| Soneric a răspuns (pentru pufuletz33):

De fapt nu ajută deloc şi chiar te îngraşi de la ele.

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu

| anonimg a răspuns:

Da. Cele mai mari mamifere sunt ierbivore.

| PreaTareღ a răspuns:

Cel mai bine sportul : basketul te ajuta in crestere. Incearca

| EchoDemon a răspuns:

Nu cred.

| Soneric a răspuns:

Da, ajută la creşterea în lăţime.