| rodica636352 a întrebat:

Ciao. Numele meu e Damaris si vreau sa va intreb daca pot avea chist,fara sa fiu la pubertate, inca. Sper sa va dati seama la ce ma refer.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, se poate. Daca ai un motiv serios sa suspectezi asa ceva, trebuie sa mergi la un control, ar putea sa fie si altceva mai serios. Problemele gasite din timp sunt mai usor de rezolvat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ce virstă ai Damaris!