| Dudăăăă a întrebat:

Cine a facut Moldamin? Functioneaza? Am facut in jur de 30 straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Am facut la 9-10 ani cand am avut scarlatina vreo trei.da are efect dar e foarte dureros!(din cate imi amintesc, dar cred ca asa e atata timp cat ma auzit un spital intreg)

| Dudăăăă explică:

Pentru mine nu sunt foarte dureroase. Vreo 2-3 m`au durut un pic mai tare de am planssad
Femeia care imi face injectiile zice ca sunt cea mai tarerolling on the floor)Tinand cont ca am 13 ani jumate si am facut aproape 30 de moldamine.