| Pattrices a întrebat:

Cine a folosit cafea verde, ce rezultate au?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

Scuze ca folosesc raspunsul asta: Din 4 in 4 ore te ca*i pe tine de nu mai ai nici aer! Nu folosi chestia aia, da fara din tine tot ce e essential, minerale, proteine, vitamine, etc