| abcdefg_8927 a întrebat:

Cine a folosit solutia asta http://www.naturaplant.ro/......_%26_acnee v-a ajutat sa scapati de puncte negre? imi spuneti ca nu mai stiu ce sa fac mi-a iesit pe frunte si pe nas

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kareina a răspuns:

Fierbe apa cu musetel, fa. l concentrat si stai deasupra vasului acoperita cu ceva pe cap cat suporti, vezi sa nu te arzi, datorita aburului porii se deschid si apoi cu mainile fff curate sau cu un pansament steril strivesti prin apasare cu 2 degete locul si o sa iasa usor acele puncte negre! Bafta!

| MiyakoSaki a răspuns:

Mamaia a folosito.