| Leaderrr a întrebat:

Cine are dreptate in polemica dintre Traian Basescu si Raed Arafat, in privinta serviciilor SMURD si Ambulanta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa parerea mea dreptatea este de partea lui Raed Arafat, care pune interesele pacientului inaintea banilor si a politicii. Raed Arafat este un medic de nota 10, care respecta tara si poporul care l-a adoptat. Fara el, tara asta nu ar fi avut SMURD (Serviciul Mobil de Urgenta Reanimare si Descarcerare) si am fi murit cu zile intre fiarele contorsionate ale masinilor accidentate, si nu numai aici!
Presedintele nostru a dovedit cu varf si indesat ca ceea ce a spus el in campania electorala cu "sa traiti bine" nu se referea la poporul pe care il pastoreste, ci la clica ce il inconjoara!
Asa ca 10 pentru Arafat si 4 pentru Basescu.