| robert33 a întrebat:

Cine imi poate spune dupa un ciclu cu anapolon care te umfla cu apa la muschi, totul se depune repede, dar este adevarat ca dupa asta totul se duce inapoi si slabesti inapoi? Cum pot impiedica asta? Ce sa iau ca sa imi mentin masa musculara acumulata pe timpul ciclului? Stima! Poate sunt care au folosit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa ma bata cucu daca am inteles ce vrei sa spui, reformuleaza intrebarea daca vrei sa-ti raspunda cineva.

| work a răspuns:

Nu folosi asa ceva iti poate dauna ficatu mai bine fa cu proteine naturale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare. Si eu mi-am luat cat de curand anapolon si imi pun aceiasi intrebare. Dar mai am una chiar te umfla si depui cu adevarat masa pe tine foarte repede dupa cu se aude?