| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Vreau sa vad cat de mult tine sotul meu la mine si ma gandeam la ceva, cum ar fi sa imi fie rau si sa chem salvarea. Dar ce pot face ca sa pot ajunge o zi la spital cu ceva simplu sa vad ce reactie are. Va rog ajutati-ma. Cele mai bune raspunsuri primesc funda, va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Refuz să cred că ești o femeie ajunsă la vârsta măritișului. Gândești ca o copilă. Este extrem de pueril și sadic ceea ce intenționezi să faci (oare Tu îl iubești?!).

P.S. Și un amic sau prieten din copilărie, dacă ar ajunge la spital (cu o problemă reală!), mi-ar părea rău și aș avea o reacție pe măsură, dar asta nu ar însemna că îl iubesc ca bărbat. Așa că și dacă planul tău n-ar fi unul pueril și diabolic, tot n-ai obține ceea ce urmărești. Grija pentru cineva apropiat nu e (neapărat) o dovadă de dragoste (soț-soție), e ceva firesc și uman.

| Andreeeeee a răspuns:

Din cate vad esti imatura chiar daca esti maritata, stai pe fundul tau.nu fa k toate emokid-urile. Doamne fere! Pune'l prin alte lucruri la incercare, nu te juca cu salvarea, poate o alta persoana cu adevarat bolnava va avea nevoie de salvare.

| Leonard08 a răspuns:

Spune-i ca ai fost la doctor acum ceva timp, ai facut niste analize si ti s-a spus ca ai cancer. Vezi cum reactioneaza, apoi a doua sau a treia zi spune-i ca de fapt rezultatele tale au fost incurcate cu rezultatele altcuiva.