| anonim_4396 a întrebat:

Cine se simte vinovat sau intr-un fel asemanator dupa ce se masturbeaza? De ce credeti ca va sititi astfel? Va rog frumos fara raspunsuri aiurea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti vinovat, eu cred ca din contra intr-un fel ar trebui sa te simti "satisfacut" parerea mea!

| emilitalia a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie sa te simti vinovat. In definitiv masturbarea este ca si un contact sexual normal numai ca lipseste materia primahappy. Atunci cand este practicata in exces poate sa duca la anumite tulburari psihice.