| Mefisto23 a întrebat:

Cine stie un remediu rapid si eficient pentru mahmureala? Ca ma simt ca in The Hangover sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Zeama de varza dauneaza grav sanatatii. Bea ce ai baut cu o zi inainte sau bere cat cuprinde. Cui pe cui se scoate. Banuiesc ca nu cu zeama de varza te-ai imbatat...

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O cafea tare fara zahar cu putina sare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bea un pahar din chestia cu care te-ai imbatat. Iti vei reveni rapid.

| mioara a răspuns:

Fa un ceai din coaje de banana.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum zice leonardk...berea e sfanta! Si poti sa incerci si un dus mai racorit, asa. dus! Nu baie, sa nu te ineci naibii.

| Flav a răspuns:

laughing) am trait-o si eu ieri, si altaieri, bausem pana dimineata. Bea cat mai mult lichid. Existau si pastile speciale, vezi pe Internet, nu m-a interesat niciodata asa ceva.
P. S. ce bine e sa te trezesti dimineata si sa fii freshbatting eyelashes

| casperboyy a răspuns:

Cafea cu lamaie functioneaza bine. Si un pahar de lapte sa iti ia senzatia de gura punga.

| maryana5 a răspuns:

Bea o cafea tare apoi mananca sanatos... iti zic asta caci nu vreau sa-mi imaginez ce fata ai cand gusti zeama de varzawinking
xoxo, mary peace sign

| cristi27 a răspuns:

Zeama de varza, muraturi sau un kinley, iar merge f bine un iaurt sau o smantana, urate sunt starile astealaughing

| Elena0210 a răspuns:

laughinglaughing zeama de varza si muraturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in seara cu bauta sa iei o pastila de aspirina inainte de culcare, in cazul in care uiti ia a doua zi 1-2 pastile de piracetam...iti oxigeneaza creierul mai bine si sporeste circulatia sangelui. e bun si pentru tinere de minte eu il luam in perioada examanelelor...sa nu iei prea multe (iti va da stare de somnolenta). distractie placuta!