| thelovelyangel a întrebat:

Cineva pe aici care sufera de fobie sociala? Doresc sa vorbim in particular. Si eu am aceeasi chestie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu sufar.Iau si tratament

| thelovelyangel explică (pentru AvalohAlyn):

Te rog foarte mult, vrei sa vorbim? Imi fac un cont fals de mess ca sa nu dezvaluim identitatea. Si eu iau tratament. Ajuta ma, te rog din inima.

| thelovelyangel explică (pentru AvalohAlyn):

ID : xulanonim
Te astept sa vorbim.

| AGirlWithDreams a răspuns:

Nu...dar te pot ajuta daca doresti