| anonim_4396 a întrebat:

Cineva sub 18 a consumat vreodata pastile de slabit naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu sunt bune nici pentru oameni maturi.Sunt ca un drog.Lasa deoparte gandul asta.

| perladunarii a răspuns:

Am eu o prietena, a lesina de 2 ori intr-o saptamana si la urmatoarea tura a ajuns la urgente! Acum e bine dar nu a mai luat de 1 an! Vrei sa slabesti, apucate de sport, e sanatos si pentru corp si pentru minte!