| xtina a întrebat:

Ciocolata sau Banana? >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata...

50 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu conteaza! Dar mai bine ar fi, cand o ciocolata, cand o banana sa nu se plictiseasca omul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu mananc dulciuri decat arareori, prefer fructele.

| JeSa a răspuns:

Buna Crisstina!, pentru. mine ambele fac bine la creier, deoarece ciocolata contine lecitina, iar banana un surplus de vit. ce ajuta si ea. dar conform intrebarii tale, raspund Ciocolata!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand una, cand cealalta! ca si pozitiile!

auran
| auran a răspuns:

Dar, banana cu ciocolata nu merge?

| AvalohAlyn a răspuns:

Ciocolata e mai buna de 1000 de ori, provoaca dependenta si provoaca placere maxima dar nu e prea sanatoasa in cantiati mari in schimb banana nu e asa extraordinara la gust dar e foarte sanatoasa.Aleg ciocolata totusi.

| mary_4765 a răspuns:

Banana >D>D>

| SweetCandy a răspuns:

Ciocolata:X

| Silvia a răspuns:

Ciocolatalove struck.

| JoJo a răspuns:

Ambele:X

| arysa a răspuns:

Banana caramelizata(se prepara cu ciocolata) :X

| Victoria a răspuns:

Ciocolata big grin

| Aurelia a răspuns:

De obicei, ciocolata o prefer, dar exista si zile in care imi vine pofta de bananebig grin

| TeoIonela a răspuns:

Ciocolata sau tot ce e facut cu ciocolata..hmmm ce ori vrei sa-mi faci vreo surpriza?happy

| TeoIonela a răspuns:

Crisstina,sadsi atunci, unde este surpriza?sad

| princess a răspuns:

Niciunalaughingamandoua ingrasaoh go on

| xtina explică:

Zamby.thea ....chiar ma gandem sa-ti fac o surprizawinking

| BabyPink a răspuns:

Biscuiti :d
Glumeam..Aman2 cred :d

| albastrel a răspuns:

Ambele :d

| viatadecacatt a răspuns:

Ciocolata preferlaughing

| putzulica a răspuns:

Banana:Xlaughing (The_End numai la prosti te gandesti.rolling on the floor

| crisS a răspuns:

Cioco happy

| iuliancico a răspuns:

Ciocolata cu bananewinking

| iri a răspuns:

Ciocolata cu crema de banane love struck love struck love struck

| daniDeeDee a răspuns:

Banana e pentru fete. Glumesc! Amandoua.

| M.madallina a răspuns:

Ciocolata!

| BiiBiis a răspuns:

Banana cu ciocolata topita :X

| amaadina a răspuns:

Banana =)

| Jonsdottir a răspuns:

Ambele happy