| parkour a întrebat:

Comanda la mine este regizata sau este chiar adevarata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rvdogaru a răspuns:

Eu zic ca e regizatalaughingca de sa fi un tip "gangsta" 15 ani si intr-o saptamana sa te faci: mami, imi pare rau, nu mai fumez, nu mai iau droguri etc...pe draculaughingsi chiar daca e adevarata, fac asa 1 luna si ceva si dupa sigur o iau de la capatlaughing

9 răspunsuri:
| Sally06 a răspuns:

E regizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evidet ca e regizata

| εʟεпα a răspuns:

Este regizata.toate emisiunele astea comanda la mine, cireasa de pe tort, fata lu' tata.toate porcariile astea sunt regizate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*
Evidet ca e regizata mai primesti si bani daca participi 100 sau 200 de euro... *
http://costiradu.blogspot.com/

Abh
| Abh a răspuns:

Toate emisiunile de genul asta sunt regizate!

| TeoPT a răspuns:

Nu stiu, un prieten mi-a spus ca un fost coleg de-al lui a participat la emisiune si chiar e reala. Nu stiu ce sa zic

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nu e reala poate o fi inspirata din realitate nu stiu...nu stiu d-astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E regizat sigur pe mine nimeni si nimic nu m-ar putea schimba intr-o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate's regizate, ala cu "ti-as da un spitz" e adevarat