| silviu_7255 a întrebat:

Concediu medical!

Am alergie la polen si la praf care se manifesta in lunile iunie si iulie si as vrea sa stiu daca pot sa-mi iau concediu medical. Cei care au aceeasi problema ca mine stiu foarte bine despre ce vorbesc. Nu esti in stare sa muncesti atunci cand vine aceasta perioada ce sa mai zic de iesit afara cand este cald si frumos.
Astept un raspuns din partea voastra si va rog sa-mi spuneti ce acte trebuie pentru CM.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate te ajută,
http://www.birouldeconsiliere.ro/detaliu.aspx?eID=57&t=Articole
Te pup!