| Alves_Aslan_Robby_1998 a întrebat:

Cred ca sufar de anxietate, de o luna incoa ma simt ametit si pur si simplu am ramas cu respiratia, adica nu trage corpul singur oxigenul fara ca eu sa-mi dau seama. Tot timpul trag eu, acum o luna stateam pur si simplu la pc cand am simtit o intepatura in piept si in respiratie. Am fost la spital mi-au spus suprasolicitare nu mi-au gasit nimic. Nu stiu ce sa mai fac, este cineva care poate sa ma ajute? Poate a ramas ca un tic cu respiratia si de aia si ametesc nu stiu ce sa mai zic, iar acum doua saptamani am mai avut un atac de panica cand am ramas singur in casa, si inca unu mic cand am fost la etajul 8, mi-e frica de inaltime

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu un psiholog, psihologul scolar e gratuit, daca nu, cauta unul mai ieftin.El te poate ajuta mult.Si daca problemele tot continua nu strica sa iei pastile de la doctorul specialist un timp scurt ca sa reglezi treaba si starile tale.Sau poti incerca ceva naturist cum ar fi StresClin sau sedatif pc, fara reactii adverse.Sanatate multa!