| Nutemaiholba a întrebat:

Cred ca sunt bipolara. Adica acum doua minute eram vesela si acum imi vine sa plang, absolut fara motiv. Si mereu mi se ntampa asta. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fightBack a răspuns:

Sa mergi la psiholog nu e singura cale, ideea e sa iti dai seama tu ce te face sa fii asa, ce iti schimba starea emotionala si sa incerci sa il rezolvi sau controlezi, foarte greu poate sa fie fara motiv, si atunci daca chiar nu exista un motiv e organismul de vina si un psiholog nu poate sa faca nimic.

3 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Poate esti doar mai emotiva. ar trebui sa incerci sa vorbesti cu psihologul scolii sa vezi ce zice. Poate doar intr-o perioada proasta
Bafta

| Kariin a răspuns:

Mergi la psihologul! Este foarte evicient ^_^!

Răspuns utilizator avertizat