| andrei a întrebat:

Credeti ca Brevoxyl este bun contra acneei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kytty a răspuns:

Buna

depinde de la ten la ten...adica la cat de sensibila este pielea ta.
cel mai bine e sa mergi la un dermatolog, iar dupa consult iti va spune ce produse sunt indicate in cazul tau

| Bubbles a răspuns:

Nu stiu dar stiu sigur ca cel mai bun este zineryt... el se da doar cu reteta... du-te la dr. de fam si spune-i de acesta... apoi te duci la farmacie ii arati reteta si il iei p gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur este bun. eu folosesc Brevoxyl de 5 luni si am o fata extrem de curatahappy