| Anna_6465 a întrebat:

Credeti ca este adevarata cura de slabire 309?
http://www.309.ro/cura-slabire-marturii/
A incercat-o cineva?
Multumesc,
AnytsaSelena2girls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da siguuurr, mai astia isi fac reclama ca sa-si vanda produsul, cat e sa bage o poza in Photoshop si gata, e trasa prin inel.

| Petronela a răspuns:

Nu cred ca este adevarata.

| gloria a răspuns:

Eu am comandat-o desi eram sceptica insa am slabithappy nu 9 kg dar 7 si-s fooarte multumitahappyo voi relua in toamna! o recomand mai ales ca ma simt bine si nu as vrea sa imi distrug sanatatea!

| alabala_4392 a răspuns:

Sincer? Nu. Privarea de proteine nu este tocmai o idee buna. Corpul foloseste multe calorii pentru descompunerea proteinelor asa ca orice cura de slabire ar trebui sa contina proteine la fiecare masa.

| alabala_4392 a răspuns:

Aaa. si acum am observat ca era vorba de niste pastile. Nu recomand pastilele pentru slabit. folosirea permanenta a acestor medicamente creeaza dependenta, duce la dereglari de metabolism, tulburari de ritm cardiac si afective, edeme, etc. Trebuie luate sub observatie medicala.
La prima vedere pare ceva wow. 15 kg in 9 zile! e enrom de mult. nu e normal sa slabesti atat de mult in atat de putin timp. Si risti sa pui inapoi la fel de repede. Si uite asa se instaleaza depenenta.

| boyandme a răspuns:

Si eu as vrea sa o incerc,. dar nu stiu ce sa fac :S!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o porcarie.Nu asa se slabeste.Proteinele nu au voie sa lipseasca din dieta.de fapt niciun principiu alimentar nu trebuie sa lipseasca din alimentatia zilnica, indiferent ca e vorba de o cura de slabire ori de ingrasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult te ajuta un control med de la specialist afli de ce ai kg in plus pot fi fff multe cauze diabet dereglari hormonale sau probleme cu tiroida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti... Eu am un sistem alimentar si mai drasnic. E dupa cunoscutul Dr. Ernest Gunter. Scepticii, ii pot citi lucrarea de pe Scribid.com sau o pot cumpara de la orice toneta cu carti de fitoterapie si naturism. Nu dati niciun verdict inainte de a parcurge primele 30 de pagini. Sa te pronunti fara a sti despre ce e vorba? CU TOATE ACESTEA, practicand de prin '93 acest sistem alimentar, am inceput sa pun in ultimii 3 ani niste kg. in plus! Exemplu de set alimentar zilnic: - mic dejun: 1cana lapte crud cu 4-5 linguritze de miere nepasteurizata si amestecata cu una cescuta de cafea neagra. - pranz: slata din 1/4 varza rosie cu maioneza din ou integral crud facuta cu ulei presat la rece, cu soia inmuiata. Eventual 1-2 rosii si o feliuta de paine graham unsa cu maioneza de icre (2, 5ron caserola de 150gr de la hypermarket) Tot acest pranz nedepasind 500 gr per ansamblu cantitativ. - cina : 2 mere rase pe aparatul electric specializat cu scortisoara si gris lasat la inmuiat in zeama marului - mai putin de 500 gr per total ca masa. Si exemplele pot continua. NU-I O VRAJEALA! CU TOATE ACESTEA AM LUAT IN KILOGRAME, asa cum v-am spus mai sus. Si nu ma vait de foame, nu cad jos pe strada, nu ametesc. Daca o sa ajungeti vreodata ca mine o sa vadati seama ca "halitul" asta e numai de dragul placerilor gurii - nimic mai mult! Stiu ca o sa va sune tare aiurea, dar intentia mea era de a va face curioase referitor la alta dieta, cea a lui dr. Ernest Gunter. Cu drag Mirabela / Alba Iulia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum tin acest regim. Aproape am terminat prima cura, adica cele 3 zile de medicatie si o saptamana dupa dar nu am dat jos decat in primele 3 zile 1kg si jumatate. Fac tot tratamentul de 3 cure si te informez dupa.Sincer, deocamdata sunt dezamagita. Sanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat aceasta cura si nu am slabit de loc
ne pacalesc astioa doar ca sa si vanda pastilele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu am comandat si nu am slabit nici un gram.