| traficanta a întrebat:

Credeti ca merita sa-mi cumpar Zynerit? E bun intr-adevar? Si cam cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SuperLover a răspuns:

E bun in felul lui, adica eu il folosesc momentan, dar nu am avut acnee severa ca sa-i vad adevarata "putere". In schimb, cand am avut ceva probleme cu acneea, am folosit Skinoren, care e crema. Dar o prietena care le-a folosit pe amandoua spune ca ambele sunt la fel si acum depinde cum iti este tie mai comfortabil, sa folosesti o crema sau o solutie care se aplica imediat pe fata ca e aproape ca un roll-on. Dar atentie, am observat ca actioneaza diferit la alte tipuri de piele, de exemplu, mie imi place zynerit pentru ca il aplic imediat, intra repede in piele, etc., dar prietenei mele ii intra greu in piele si ii straluceste fata. Aa si Zynerit are un gust amar, care persista, dar eu il suport foarte bine, in schimb prietena mea il detesta. thinking

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da merita cumparat, eu il folosesc si e ff bun.Costa in jur de 20-30 lei. Fundita?

| DarkMusic a răspuns:

Da este intr adevar bun, insa ar trebui sa mergi la un dermatolog pentru ca tipurile de ten difera

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Este foarte bun zyneritu l-am incercat si crede-ma ca face minuni.Eu l-am cumparat acum cateva luni cu 30, 05 lei.