Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Eu l-am mai vazut pe acest tip si in mai multe documentare despre conspiratii, despre masoni si clanuri sataniste.
Stau si ma gandesc, la ce spune el, cred ca daca ar fi fost adevarat ca cei pe care ii critica vor sa preia puterea lumii, acei presupusi l-ar fi asasinat de mult.
Si ce am mai vazut la el expresivitatea mainii, si nu se uita deloc la camera, tot misca mana la fel cu facea si Hitler... bine, nu chiar ca el, dar incerca sa atraga atentia si prin simpla miscare a mainii.
Poate fi adevrat ce spune, dar prea putina lume il poate crede decat pe el, fiecare va face cum va gandi el.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E doar un bolnav psihic. Tot ce spune acolo e aberant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa.

| mary_4765 a răspuns:

Hmmm...
posibil sa fie
posibil sa nu fie adevarat
cine stie?!
asta e
vb si el

| NoName0011 a răspuns:

Mai sti ca nu ii adevaru?tongue

| jenny a răspuns:

Are perfecta dreptate, vaccinul contine metale grele, mercur... Ce se intampla in lume este mana MASONILOR vor sa ne termine incet dar sigur.Mai ales pe noi romanii, noi suntem un popor credincios si nu ne vor putea invinge.

| machupicchu a răspuns:

In completarea si in sprijinul celor spuse in acel film, mai vizioneaza si : http://zonainterzisa.ro/......-omenirea- In mod sigur te va convinge de faptul ca cele spuse sunt reale, deci adevarate... Sanatate...

| anonim24 a răspuns:

Sau vedeti acest video. O sa va schimbati parerea, va asigur
http://www.youtube.com/watch?v=x2-spTZJvLE