| anonim_4396 a întrebat:

Creste un caine nou nascut cu lapte din comert dar ii dau cu biberonul.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Da, creste, insa trebuie sa fii atent. Ii poti da si cu seringa. Eua sa am facut cu iepurasii mei nou-nascuti ramasi fara mama straight face happy

| Giiee a răspuns:

Pai e bine ca ii dai cu biberonu dar...Sti ca trebuie combinat laptele din comert cu jumatate de sticla de apai si jumatate de lapte ..Deoarece laptele este prea concetrat si de la concetratia aceea poate sa fac viermisori ...Eu stiu chesti asta de la un veterinar..Deci faci cum e mai binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit!