| onutica135 a întrebat:

Cu ce ma pot spala ca sa nu imi mai cada parul adica metode castigator dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
http://www.pentrudive.com/2011/09/aspasia-leacul-minune-pentru-caderea.html
Şi eu l-am folosit şi merge de minune! Sper că te va ajuta.
Succes.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți masa pielea capului cu ulei de ricin, după 2 ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam pe bază de germeni de grâu.
Dacă nu sunt semne de ameliorare în 2-3 luni, consultă dermatologul.
Mare grijă la stres, este un factor determinat.
Pa, pa.

| SaveTheNature a răspuns:

Ulei de ricin, ceai de urzica, aloe vera.
Mai tunde din el.Fa miscare! Mananca sanatos! succes!