| kosma a întrebat:

Cu ce sa imi curat fata ca am multe cosuri dar ceva naturist va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic antiseptic, comprese cu ceai concentrat de mușețel.
Evită contactul feței cu mâinile.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Curata-ti fata zilnic, de 3 ori pe zi cu ceai de musetel, cu ajutorul unui disc demachiant. Sterge-te apoi cu zeama de lamaie pe post de lotiune tonica. Are efect astringent, vitaminizant, reduce secretia de sebumm.

| BRG a răspuns:

Încearcă cremele de la Aloe Vera.

| Nic0L a răspuns:

Eu iti spun ce fac si eu de la bunika am invatatdon't tell anyone si e f bun. te duci al tara la buni. iei o pungut cu tarate. te speli pe fata si apoi te dai cu tarate pe fata vreo. 2 3 4 zile dimineata.si sa vezi ce fata frumosa o sa ai dupa. aa si dupa ce te speli. te dai cu o cremabatting eyelashes

| alina_7294 a răspuns:

Buna este foarte bun sa faci infuzie de musetel

| Andre_2169 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti cureti fata cu ceai de musetel, apoi sa sa storci zeama de lamaie pe un disc demachiant si sa aplici pe fata. este bun si uleiul de masline aplicat pe fata si chiar merge am mai auzit ca este bun sa tai feliute de cartof crud si sa aplici pe fatathinking

| Beibi a răspuns:

Poti face un tratament cu argila. Am auzit ca este foarte eficient.