| xFaith a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Imi spuneti si mie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Manaca multa mancare nesanatoasa timp de o luna apoi sa vezi ca o sa fii mai grasa! sau du-te la medic sa iti zica ce trebuie sa faci!

8 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Cauta pe Google niste diete pentru ingrasare.

Succes!happy

| Wihaela a răspuns:

Sa mananci dulciuri multe!

| sunset a răspuns:

Mananca mai multe proteine (ex cereale, paine), si nu grasimi, astfel o sa te ingrasi intr-un mod,, mai sanatos'', daca pot spune asa.
Numai bine!

| andreeaemmma a răspuns:

Mananca dupa ora 21. Oricum de sarbatorio sa te ingrasi fara sa vrei...Mananca prajituri dulciuri sau alte macaruri... Dar totusi de ce vrei sa te ingrasi? Majoritatea fetelor vor sa slabeasca!

| Maiiiiia a răspuns:

Mananca dulciuri ciocolata snacks prostii sau ia multe vitamine eu 1 an am luat vitamine si am pus pe mine 7 kg

| Aly359 a răspuns:

Poi renunta la sport, la mancare sanatoasa bea sucuri acidulate ( in special cola ) mananca multa mancare fast-food ( cartofi prajiti, etc. ) carnea mannc-o mai mult prajita in ulei renunta la salate mananca multe dulciuri da nici exagerat dupa aia sa zici ca vrei sa slabesti big grin. eu vreau sa slabesc si nu pot big grin.

| AleXandrUavfc a răspuns:

Da... daca nu esti obisnuita cu mancarea grasa e naspa

| Emilian_7994 a răspuns:

Ai putea sa te ingrasi daca ai manca grasimi:carne, prajituri...