| timioros a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras repede. exista vreun aliment sau un medicament sa ma ingras? scunetimi va rog cu sa ma ingras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu trebuie sa iei pastile.mananca si tu, cartofi prajiti, pizza...

| IonutPutinica a răspuns:

Mananca multa paine, fast fooduri, crenvruisti(mancare nesanataoasa)

| mimikafrumusika a răspuns:

Cipsuri,ciocolata/(cat se poate), fast-food, carne prajita in mult ulei|(nu de masline) cam atat.Da dc vrei sa te ingrasi?

| Sonniiaa a răspuns:

Mananca multe dulcuri. Fast food-uri. Cartofi prajiti, ochiuri (prajeli in special) si multa paine.

| razvan2011 a răspuns:

O dieta pe baza de fast food si freact menta adica mananca nesanatos si nu fa nici un sport