| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras si eu mai repede am 18 ani si am 65kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DorinM a răspuns:

Se poate sa te îngrași și mai repede, iar pentru asta iți recomand sa mănânci polen crud si miere. Polenul şi mierea sunt singurele resurse alimentare care conțin 22 de nutrienți. În polenul crud se regăsesc toți micronutrienţii atât de importanți pentru sănătatea noastră care lipsesc din alimentele moderne rafinate şi supra procesate. Polenul crud este un veritabil aliment echilibrant, dinamizator şi revitalizant al organismului uman http://dr-catalin-luca.ro/......lenul-crud

| CostaMate a răspuns:

Repede nu exista. eu aveam 65-66kg iar in cateva luni ( aprox 2-3 luni ) am ajuns la 78kg, cu exercitii facute dimineata. fa si tu miscare, sala, efort

| BlackEmperor a răspuns (pentru CostaMate):

Fac miscare si joc aproape in fiecare zi fotbal si de 2 ori pe saptama fac sala acum vreo 2 ani ani am luat niste proteine crezand ca o sa se puna ceva pe mine dar tot asa am ramas

| Cosmin86 a răspuns (pentru BlackEmperor):

Pai suplimentele sunt DEGEABA daca nu ai o alimentatie buna.

mananca 4-5 mese consistente pe zi si trage de fiare ( nu fotbal, ala e pentru slabit )