| Gabitza_8201 a întrebat:

Cum credeti ca pot scapa de acnee am fost si la un specialist am urmat un tratament tot nu a functionat. ce credeti ca pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Deĺααα a răspuns:

Si sora mea are acneehee hee dar de 1 saptamana se da pe fata cu un fel de pasta... se face in casahee hee Iti trebuie : 1 galbenus de ou, 1 lingura de miere. amesteci si dupa aia il bagi la frigider cam 15 minute. dupa aia care il scoti... amesteci iar si te dai pe fata. happy Dupaia te speli pe fata cu apa caldutsa si cu sapun`:*. Deja i s-a dus jumate de cosuri de pe fatabatting eyelashes si e ff buna:*

Răspuns utilizator avertizat