| corinelluu a întrebat:

Cum credeti la 1.65 m cite kg trebuie sa ai?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
In jur de 50 kilograme.
Depinde si de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 55.

| Carmen100 a răspuns:

55-63

| Veromi321 a răspuns:

La 1.65 trebuie sa ai 59- 60 de kg. Se spune ca greutatea trebuie sa fie oarecum potrivita cu inaltimea.

| GentleBorn a răspuns:

Poti sa afli usor pe acest site: http://www.dietetik.ro/info/calculator
Funda? :)