| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi ascund sau sa dispara cicatricele de pe fata de la acnee sunt baiat si am fata naspa... crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| negat1ve a răspuns:

Incearca cu miere de albine sau aloe vera. Sunt naturale, nu te costa nimic, si regenereaza pielea, scapandu-te de cicatrici!

| Deasonyka a răspuns:

Nj te complica cu creme si alte chestii, incearca direct aloe vera rupi frunza si cu acel lichid din nautru nu te speria e lichid de aloe e foarte bun pentru cicatrice coșuri etc si plus de ăsta e si natural si nu te costa nimic.

| reirei1999 a răspuns:

Ajuta tea tree! Tea tree este o solutii care se gaseste in plafare.

| reirei1999 a răspuns:

Ajuta Tea Tree! Este o solutie care se gaseste la plafare!