| Shukacu a întrebat:

Cum fac si eu legatura cu un medic ortoped pe net?
E cineva peaica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur. ca medicii nu au alta treaba decat sa stea pe TPU.

| Empathizer a răspuns:

Mergi la control la medicul care ti-a recomandat corsetul pentru scolioza. Nu ai ce ortoped sa mai cauti pe net.