| Whiskey a întrebat:

Cum faci sa nu te mai muste tantarii? Cateva metode prin care poti sa te protejezi impotriva tantarilor?:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RoberT_2406 a răspuns:

Ai grija sa nu-ti intre in camera!
Plasa de tantari la geam (asta te protejeaza si de muste)
Aparat pentru priza cu pastila sau lichid! (daca nu-ti place mirosul pastilelor incearca rezervele de lichid, au mai multe arome)

Mergi la farmacie si ceri un sprai AUTAN. E pentru piele happy

Succes!

| badnews a răspuns:

Pe langa toate sfaturile de mai sus asculta si Magic Fm, parca ei aveau frecventa aceea impotriva tantarilor. cel putin asa am auzit in reclama laughing
ps: nu glumesc

| Bubuletz a răspuns:

Ia'ti de la farmacie autan spary care il apllici pe corp cand iesi afara si nu numai iar inc asa poti folosi un aparat cu pastile pentru tantari le gasesti in supermarchet.Pwp.Funda?

| Dramaa a răspuns:

Ok. eu stiu una batraneasca Daca esti undeva in aer liber tine pe langa tine vase cu otet si cepe taiate pe jumate. happy