| NobodyD a întrebat:

Cum gasesc vena de la o mana? (raspuns urgent!) Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| salomeea27 a răspuns:

Strangi cu un garou(manusa de latex sau furtun sau prezervativ)la o palma mai sus de cot, apoi strangi pumnul si cauti in plica cotului o zona care iese in relief si e mai inchisa la culoare. poti sa pui undeget acolo sa vezi daca simti pulsatiile.important e ca atunci cand ai bagat acul sa desfaci garoul

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dacă ai de gând să faci ceva legat de întrebarea ta anterioară, te anunţ că n-o faci bine.

| NobodyD explică (pentru Holocaust):

Oricum multumesc de sfat happy

| salomeea27 a răspuns:

Vrei sa o simti sau sa iti bagi ceva in ea?

| NobodyD explică (pentru salomeea27):

Sa bag happy

| salomeea27 a răspuns (pentru NobodyD):

Strangi cu un garou(manusa de latex sau furtun sau prezervativ)la o palma mai sus de cot, apoi strangi pumnul si cauti in plica cotului o zona care iese in relief si e mai inchisa la culoare. poti sa pui undeget acolo sa vezi daca simti pulsatiile.important e ca atunci cand ai bagat acul sa desfaci garoul

Răspuns utilizator avertizat
| Hash001 a răspuns:

Intinde mana. La incheietura cotului in interior. Nu te droga.

| NobodyD explică (pentru Hash001):

Nu ma droghez, e vb despre altceva