Cum iti poti curata plamanii de Tutun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PitikBhaa a răspuns:

Am auzit ceva legat de lapte. Ca daca bei mult lapte asa se curata plamanii. Nu te pot asigura ca ce am auzit eu este adevarat dar nici ca este o minciuna.winking

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! lasandu-te de fumat! si urmat un regim de viata sanatos

| XtremePWN a răspuns:

Nu poti. In 5-6 ani plamanii revin la volumul de dinainte de a fuma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te lasi de fumat.

Si cu mult noroc in 10-15 ani de zile plamanii tai se vor curata. Trebuie sa faci sport, sa mergi la salina, sa folosesti tot felul de tratamente naturiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argila Albastra de Raciu

Răspuns utilizator avertizat
| andreyutzzu3 a răspuns:

Lasandu-te de fumat. Sunt diverse metode precum laptele sau spray-urile mentolate, care cica au un efect destul de bun(in special spray-ul), dar acestea doar foarte putin il curata. Plamanul se curata singur, in timp.

| tunary a răspuns:

Uite,iti dau un sfat.Lasa-te de fumat/apuca-te de sport cel putin o ora pe zi(poti sa faci sala de luni pana sambata antrenament de forta iar duminica joging). Foloseste multe alimente naturale deoarece ele ajuta la refacerea tesuturilorhappy