| BurnLol a întrebat:

Cum ma las de energizante? Beau 2-3 pe zi sau la 2 zile și nu beau neaparat d-alea usoare si le termin și repede și după mi se face rau deci doresc seriozitate și vreau niste modalitati care să mă ajute în legătură cu asta. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa reduci treptat consumul si sa nu mai bei de loc in timp. Si eu am baut si nu recomand, chiar daca cumperi monster sau redbull tot strica stomacul si ritmul biologic.