| lucianpasserby a întrebat:

Cum pot afla la ce medic de familie sunt inscris? (pentru. bucuresti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| atn93 a răspuns:

Incearca sa intrebi la Casa de asigurari de sanatate. pentru ca ei tin evidenta si iau legatura si cu medicul de familie din cate stiu.

| roxana_3178 a răspuns:

Buna,,, Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate un singur vot NIMIC MAI MULT! plzz...tnx... imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :| http://superfete.cancan.ro/2010/08/roxana-19/ te mai astept daca vei mai avea placerea! multumesc!

| Mihalache_Alexandru_1990 a răspuns:

Bun ziu vreau sa stiu si eu cum se numeste medici de familia