| Diana7383 a întrebat:

Cum pot sa fac sa numai am nasul infundat pana maine?
trebuie sa cant maine si se aude foarte naspa, ca parca cant pe nas.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu ai picaturi, atunci badijoneaza-ti nasul cu un betisor cu vata pe care l-ai inmuiat in apa calduta cu sare (daca ai sare marina e si mai bine). Concentratia nu trebuie sa fie prea mare.Batranii isi curatau narile inspirand apa pe nas.Ustura, dar efectul (la ceea ce am spus eu) se vede imediat.De asemenea poti sa te ajuti si cu inhalatii cu camfor sau menta.
Sa-ti mearga din plin (maine)!

6 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Picaturi pentru desfundat nasul si inainte cu 10 minute sa incepi sa canti toarna picaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| drpopa a răspuns:

Foloseste spray Nasodren

| SexyChick a răspuns:

Nu sunt din craiova mi le-a trimsi prin posta
:*

| elena_5046 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa folestesti sprei pentru nas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa ce ustura cu bat de vata firal al dracu