| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri in cat mai putin timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

"Lotiune antibacneica cu extract de busuioc" de la Cosmetic Plant!
e cea mai buna. am incercat si a dat rezultate love struck
gasesti in magazine naturiste la 9, 5 lei!
kiss y0u!
(te faci de 3 ori / zi pe fata. mie mi. a trecut intr. o luna sau 3 saptamana thinking )

| Cretaker a răspuns:

Le spargi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea cosurilor apar din 3 motive principale... cauze hormonale (care is in perioada adolescentei ce poate tine si pana dupa 20 de ani) a-2-a cauza este cea a igienei (a zis valentine ce trebuie facut pentru a se preveni aparitia lor cand e vb d igiena) iar a-3-a cauza este din cauza alimentatie, adica daca ai o alimentatie greoaie (grasimi carbohidrati nesaturati dulciuri multe etc)poate duce la aparitia de cosuri. dar in primul rand sa tineti cont de igiena si de varsta...cat cu alimentatia usor cu dulciurile.
Am inteles ca daca amesteci 10 ml de lapte condensat, sucul dintr-o jumatate de lamaie si doua lingurite mici de miere, poate avea efecte bune pentru indepartarea cosurilor.Sau daca nu amesteca doua
lingurite de iaurt danonino cu doua lingurite mici de miere.

| AT a răspuns:

Masca de castraveti proaspeti - tine-i pe fata jumatate de ora... incearca in fiecare zi... pa pa!