| Prici a întrebat:

Cum pot sa scap de negi
Ma refer la negii mici maxim cam cat o graunta (de porumb)
Nu vreau sa-mi dati medicamente ci vreau sa-mi explicati, si daca stiti si metode traditionale sau naturiste

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crystyanz a răspuns:

Du-te la un dermatolog. Eu in locul tau nu ma riscam sa ma iau dupa niste necunoscuti, care-si dau cu parerea pe net.

2 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Da foloseste rostopasca http://www.incasa.ro/Rostopasca_3786_815_1.html cred ca ai si tu in curte daca locuiesti la curte si se mai zice ca trebuie sa te linga un caine din asta dupa strada adica murdar intelegi tu;)

| HotDark a răspuns:

Am auzit ca trece de multe ori daca te legi cu un fir de par de la un cal alb, dar totusi du-te la un dermatolog.