| Dumitru_Bogdan_1987 a întrebat:

Cum pot sa scap mai repede de varsat de vant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Geody00 a răspuns:

Iti recomand sa nuuu iesi afara deloc..Nici pe geam nicaierii..Trebuie sa stai in casa..Alta varianta nu exista..Si eu doar ce am scapat dar vreau sa.ti zic ca am stat numai in pat aproape.crying Nicii pe geamm ( geamul inchis) Sa.ti treaca repede :*

1 răspuns:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pai nu poti scapa mai repede varsatul de vant in mod normal iti trece intr-o saptamana sau doua cam asa iar daca vrei sa nu te mai manance bubele sunt creme la farmacie!