| Andrei456 a întrebat:

Cum pot scapa de durerea de cap? Pot scapa de ea daca pun un parasinus in ceai? P.S nu am algocalmin sau altfel de medicamente identice acasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si eu sufar destul de des dureri de cap, mai ales dupa ce vin de la tenis. Ca sa scap de ele ori mananc ciocolata, ori beau cola, ori iau un paracetamol sau un algocalmin. De absolut fiecare data imi trece durerea. Daca pui un parasinus in ceai, ar trebui sa-ti treaca si tie.

| Daniellllll1 a răspuns:

Cand m-a durut capul de am simtit ca explodez stii ce-am facut?
Am ascultat vreo 15 minute:
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Pare un raspuns prostesc, dar m-a ajutat
Nu stiu, stai relaxat

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Parasinus e pentru raceala pentru dureri generale ia un paduten forte trece imediat si e numai pentru dureri acest medicament! Multa sanatate fa-te bine.Merit raspuns castigator paduten e cel mai bun ia unu si ai sa vezi.