| claudia1974 a întrebat:

Cum pot scapa de matreata?
As dori o crema pe care sa o aplic pe par fara ca aceasta sa ingrase parul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A! Mi-am amintit ceva. De la farmacie (daca tot te duci) cumpăra un săpun cu sulf! E foarte bun, chiar daca are un miros mai înecăcios. Șampoanele sunt amagiri, oricată reclama le-ar face farmacistele!

2 răspunsuri:
| TheHunter38 a răspuns:

Head shoulders (eu sunt baiat) dar exista si pentru fete, te scapa 100%, cat despre ingrasat nu cred,.

| crazy14 a răspuns:

Du-te la farmacie si o sa te ajute asistenta, ea stie ce iti trebuie! Bafta!