| raluca_8263 a întrebat:

Cum pot scapa de negii din talpa? Dau fundita celui mai folositor raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Exista la farmacii o solutie foarte buna "Cryopharma". Ti-o recomand. ;) :) Aici poti sa citesti mai multe despre ea: http://www.efarma.ro/products.php?id=3453

| gabriela a răspuns:

Printr-o interventie usoara la dermatolog. Scapi definitiv... mergi, nu vei regreta!

| Coriii a răspuns:

Eu am avut... si am scapat foarte usor de ei si nici nu dpare
am incalzit la aragaz un cui pana sa facut rosu
si dupa aia apasam usor pe neg happy
asa am scapat... asa se arde radacinawinking
ai grija sa nu te arzi happy
funditSa?
big grin

| Farcas a răspuns:

Cel mai bun tratament e urina. Fara gluma! Ajuta mult si scapi in cateva zile. Fa-te de cateva ori pe zi cu urina ta si vei fi uimita de rezultate.

| TabooR a răspuns:

Stai! Iti zic eu si vei scapa da-ti cu Violet de Gentiana si eu am avut si am dat, a avut efect da-ti cu el sigur iti va disparea. iti doresc succes

| mary_5801 a răspuns:

Eu am avut 3 negi pe o palma.si poate radeti dar o batrana m-a sfatuit sa iau frumze proaspete de rostopasca si sa ma frec pe negi de 2 ori pe zi. daca aveam timp liber mai stateam si bandajata cu rostopasca dar nu e obligatoriu.au dat inapoi dupa vreo luna, si de atunci au trecut 5 ani si n-au mai revenit.