| vyvyana a întrebat:

Cum pot scapa de pietre, nisip si namol la fiere fara sa ma operez? Va rog spuneti-mi sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Mama mea a avut pietre la fiere si le-a eliminat cu un tratament pe baza de ulei de masline. Mai este bun ceai de papadie+ceai de sanziene. Doctorul i-a recomandat sa bea cat de multe citrice si lichide compoturi, suc de rosii, ceaiuri de cozi de cirese si a scapat de pietre si nisip. Uite si un link care cred ca te va ajuta; http://femeilor.ro/......e-298.html
Sa nu uiti sa mergi si la doctor sa vezi ce recomanda si el.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intra pe google si cauta tratamente naturiste pentru a scapa de pietre la fiere.

| Clara_6276 a răspuns:

Din cate am auzit este foarte eficient sa consumi 300-500 ml cei de coada calului zilnic.
Si am mai gasit o "chestie". Sper sa te ajute. Sunt alte raspunsuri date la aceiasi intrebare:
http://www.TPU.ro/......-operatie/

Rasmunsul anonim. Mi s-a parut destul de interesant. Sper sa te ajute;)

| Alvin_8845 a răspuns:

Pai...mergi la un spital ca sa ti le scoata.

Alte răspunsuri