| Muntean-Mihaila_Alina_1966 a întrebat:

Cum pot sti ce fel de genotip am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna seara!

Chiar nu am habar de asta dar cel mai probabil prin recoltare sangvina, sau, nu se poate afla.

Sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin examinarea unei probe de ADN la laborator.
Totusi e o procedura extrem, extrem de scumpa.